Metal avadanlık kasa

Metal avadanlık kasa


Metal avadanlıklar isteğe bağlı özel olarak imal edilmektedir.

Metal taşıma kasası nın gövdesi komple preslenerek darbelere,eğilmelere karşı mukavemeti arttırılmıştır. Çeşitli ebatlarda farklı seçenekler ile imal edilmektedir. Ağır tip metal sac kasalar dayanıklı ve oldukça rijit gövdesiyle uzun süre kullanılabilmektedir. Yarı mamul hazırlık, stok ve sevkiyat alanlarında oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Metal sektöründe özellikle bu tip ağır yük metal kasalar tercih edilmektedir. Forklift, transpalet ve vinç ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Kasanın yan panel sacları dairesel veya V bükümlü olarak imal edilebilir. Bükümlü yan ve alt panellere ilave olarak destekleyici levhalar kullanılarak güçlendirilmiştir. Ağır tip metal sac kasalarda taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır. Ağır tip metal sac kasalar standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

Ağır tip metal sac kasalar standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. 

 E1 Açılı tip metal sac kasa modeli genel olarak civata ve döküm sektöründe tercih edilmektedir. Kasanın eğimli tarafı sayesinde malzemelere müdahale etmek oldukça kolaydır. Boşaltım yapılacak malzemelerde tercih edilmelidir. Metal civata kasalarında taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır. Standart metal sac kasalar standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

⇒ E2 Standart tip metal sac kasa ekonomik ve sağlam olmasından dolayı birçok sanayi sektöründe tercih edilmektedir. Özellikle döküm, enjeksiyon, cıvata ve kalıp imalatçıları bu tip standart kasa tipini kullanmaktadır. Standart metal sac kasa adından da anlaşılacağı gibi standart olmasından dolayı diğer kasalara göre daha ekonomik ve hızlı imal edilmektedir. Yarı mamul hazırlık, stok ve sevkiyat alanlarında oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Forklift, transpalet ve vinç ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Standart metal sac kasalarda taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır. Standart metal sac kasalar standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

metal-kasa-tasima-kasasi-celik-sandiklari-sac-paleti-malzeme-kasalari

⇒ E3 Kapaklı tip metal sac kasa ekonomik ve sağlam olmasından dolayı birçok sanayi sektöründe tercih edilmektedir. Kasanın uzun kenarı yarım açılır kapaklı olup kapak kısmı kafes teli veya sac kapak olarak imal edilir. Kapak sayesinde kasalar üst üste istifli olduğunda içerisindeki malzemeye müdahale etme imkanı sağlamaktadır. Yarı mamul hazırlık, stok ve sevkiyat alanlarında oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Forklift, transpalet ve vinç ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Kapaklı metal sac kasalarda taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır. Kapaklı metal sac kasalar standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

⇒ E3 Saksı tip metal sac kasa ekonomik ve sağlam olmasından dolayı birçok sanayi sektöründe tercih edilmektedir. Bu tip standart kasa tipini genellikle sızdırmazlık gerektiren ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır. Boşken stok olarak oldukça faydalı bir kasa modelidir. Forklift ve transpalet ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Saksı tipi metal sac kasalarda taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır.

metal-kasa-tasima-kasasi-celik-sandiklari-sac-paleti-malzeme-kasalari

⇒ E4 Kapaklı tip metal sac kasa ekonomik ve sağlam olmasından dolayı birçok sanayi sektöründe tercih edilmektedir. Kasanın uzun kenarı yarım açılır kapaklı olup kapak kısmı kafes teli veya sac kapak olarak imal edilir. Kapak sayesinde kasalar üst üste istifli olduğunda içerisindeki malzemeye müdahale etme imkanı sağlamaktadır. Yarı mamul hazırlık, stok ve sevkiyat alanlarında oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Forklift, transpalet ve vinç ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Kapaklı metal sac kasalarda taşıma kapasitesi ve ölçülerine göre farklı sac kalınlıkları opsiyonu olup kullanıcı açısından fayda sağlamaktadır.

⇒ E5 İtalyan tip sac kasa oldukça hafif ve ekonomiktir. Plastik, kauçuk, karton vb. birçok sanayi sektöründe tercih edilmektedir. Forklift ve transpalet ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Diğer kasa modellerine göre daha ekonomiktir. Standart renklerimizde elektrostatik toz boyalı veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

⇒ E6 Yarım kapaklı kasanın uzun kenarı yarım kapaklı olup kapak kısmı kafes teli veya sac kaplı olarak imal edilir.Kapak sayesinde kasalar üst üste istifli olduğunda içerisindeki malzemeye müdahale etme imkanı sağlamaktadır. Forklift, transpalet ve vinç ile taşımaya uygun olup üst üste istiflenebilir. Standart renklerimizde veya isteğe göre sıcak daldırma galvaniz ile kaplanabilir. Standart ölçülerde veya talep edilen farklı ölçülerde imal edebiliriz.

Depolarınızda ve atöleyelerinizde üretim prosesleri için, malzeme transferi ve depolama işlemlerinde kullanabileceğiniz, yüksek taşıma kapasiteli euro box, metal taşıma kasaları üretiyoruz. 

Firmamız endüstri grup Metal taşıma kasaları konya, Çelik taşıma arabaları, Çelik sandık ,Metal malzeme taşıma kasası,Metal taşıma sandıkları, Metal taşıma sandığı, Çelik taşıma kasası, Çelik taşıma arabası ,Taşıma ve istifleme sistemleriİ, Çelik sandıklar, İstifleme kasaları, Metal konteynırlar ,İstif kasaları, Metal istifleme kasaları, Sac istifleme kasaları, Tasıma ve istifleme kasaları, Taşıma istifleme kasaları, Taşıma ve, istifleme ekipmanları, Depolama kasaları, Forklift taşıma kazanı, Metal kutu kasa, Telli çelik kutu kasaları, Önden açılır kasa, Metal taşıma konteynerleri ,Metal taşıma paletleri ,Metal sandıklar, çelik stoklama paletleri, Taşıma kasaları fiyatları , Metal taşıma kasası bursa ,Endüstriyel taşıma kasaları, Önden açılır sandık, ,Taşıma kasası fiyatı, kule vinç yük taşıma kasası, Endüstriyel taşıma paletleri, Kule vinç malzeme taşıma kasası,Çelik sandık ,Taşıma paletleri, Forklift taşıma kazanları, Euro sac paletler, Çelik taşıma paletleri, Metal malzeme taşıma kasası,Yedek parça ambalajları,Yedek parça ambalajı,istiflenebilir metal kasalar,Metal kasa fiyatı,Metal kasa fiyatları,istif kasaları,istiflenebilir metal kasalar,Metal istif kasalar,istifleme sandıkları,Depolama sandıkları, Paslanmaz çelik ısıl işlem sepetleri, Paslanmaz çelik ısıl işlem sepeti, Paslanmaz çelik ısıl işlem kasaları, Paslanmaz çelik ısıl işlem kasası üretmektedir.

metal-tasima-kasasi-cesitleri-avadanlik-modelleri-fiyati

Metal avadanlık çeşitleri

  • Presten çıkan sac parçalar  için metal taşıma konteyneri ( hafif / orta  yüklemeli tip)
  • Sıcak dövme parçalar için çelik taşıma kasası  ( orta / ağır yüklemeli tip)
  • Talaşlı imalat parçaları ( cnc torna ,  freze parçaları )  için   ( hafif / orta yüklemeli tip)
  • Döküm  taşıma kasası  ,   döküm parça taşıma
  • Yay üretiminde kullanılan metal taşıma sandığı / sandıkları   ( hafif / orta yüklemeli tip)
  • Kilit,  menteşe  üreticileri için  metal taşıma sac kasaları ( hafif / orta yüklemei tip)
  • boru fittings parçalar  manşon / flanş / vana  / musluk   vb.. üreticiler için metal taşıma kasaları ( hafif / orta yüklemei tip)
  • civata ,  vida ,  rulman ,   pul ,  somun ,  çivi ,   metal,   çelik kutuları / kutusu ,   kasaları / kasası  ,  avadanlık

Otomotiv parça taşıma kasası
Parça taşıma kasaları
Otomotiv parça taşıma kasaları 
Yedek parça taşıma kasası
Talaş briket  taşıma  kasası
Yan sanayi yedek parça taşıma kasaları
Metal taşıma kasaları bursa
İstifleme sandıkları
Fabrika içi taşıma sistemleri
İstifleme kasaları
Metal taşıma kasası kocaeli
İstifleme kasası
Taşıma ve istifleme kasaları
Metal  kasa  bursa
Metal  kasalar
istiflenebilir çelik kasalar
çelik palet
Metal taşıma kasaları bursa

Eğimli taşıma kasası
Sac  kasa
Metal taşıma kasaları çorlu
Sac kasalar
Metal taşıma kasası çorlu
İnşaat malzeme taşıma kasası
Vinç çiroz taşıma kasası
Eğimli taşıma sandıkları
Taşıma sandıkları
metal stoklama paletleri
Metal taşıma kasası konya
Metal taşaıma kasaları kocaeli
Eğimli taşıma kasaları
Taşıma paletleri
Çelik yük taşıma arabası
Önden açılır kasa
Metal taşıma konteynerleri
Metal taşıma paletleri
Metal sandıklar